Czym charakteryzuje się dobry serwis blacharsko-lakierniczy?

mężczyzna sprawdza pomalowany zderzak po wykonaniu usługi naprawy powypadkowe wola

Cechy dobrego serwisu naprawiającego szkody komunikacyjne:

  • Posiadanie dobrego sprzętu

Ważne są specjalistyczne urządzenia: regeneratory,  ramy pomiarowe i naprawcze z dźwignią, zgrzewarka, przecinarka czy komora lakiernicza. Rama naprawcza powinna być wyposażona w docery (słupy naprawcze), które rozciągają wgniecione elementy karoserii przywracając im w ten sposób pierwotne kształty.

  • Zapewnienie odpowiedniego standardu kontroli jakości 

Zespół cechujący się profesjonalizmem powinien na końcu zweryfikować jakość usługi (naprawy powypadkowej Wola). Najlepiej sprawdzić precyzję montażu i lakier oraz geometrię zawieszenia. Pracownicy serwisu dbają o każdy szczegół, aby nasi klienci w kryzysowych sytuacjach powypadkowych nie musieli się martwić o swoje samochody. Pozostawiając swoje pojazdy u nas, mają pewność, że są one w dobrych rękach.

  • Zapewnienie pojazdu zastępczego na czas naprawy

Auto Service Zalewscy BIS Janki Warszawa w standardzie swoich usług oferuje wyposażenie klienta w pojazd tymczasowy, dopóki ten należący do Niego należący nie zostanie naprawiony. W dbałości o naszych Klientów, realizujących w naszym warsztacie naprawy blacharsko - lakiernicze oraz naprawy powypadkowe Wola Warszawa Janki zapewniamy samochody zastępcze. Klienci likwidujący szkody komunikacyjne w Warszawie na podstawie polis ubezpieczeniowych mogą korzystać z naszej floty aut zastępczych, które  można wynająć zarówno na indywidualne zlecenie bądź na firmę (zgodnie z cennikiem usług). Wszystko odbywa się na podstawie warunków ubezpieczenia. W skład naszej floty samochodów do wynajęcia wchodzą nowoczesne, komfortowe modele zapewniające swobodne przemieszczanie się i wygodę prowadzenia. 

  • Wybitni specjaliści 

Nasza firma posiada profesjonalnych pracowników, którzy korzystają z wysokiej jakości sprzętu i podzespołów. Mechanicy są regularnie szkoleni, dzięki czemu poszerzają swoją wiedzę na temat wszelkich nowoczesnych rozwiązań w technikach blacharsko-lakierniczych.

  • Legalna działalność serwisu

Warsztat zajmujący się naprawami powypadkowymi Warszawa Wola musi spełniać pewne wytyczne, żeby serwis funkcjonował legalnie. Auto Service Zalewscy BIS  skrupulatnie przestrzega wszystkich tych wymagań i norm. Chodzi to również o standardy ekologiczne np. licencje na wytwarzanie i składowanie niebezpiecznych odpadów. Znajdują się one w specjalistycznych pojemnikach, aby zmniejszyć ryzyko niepożądanych zdarzeń. Tak samo w legalny sposób są usuwane i utylizowane.

 

mężczyzna sprawdza pomalowany zderzak po wykonaniu usługi naprawy powypadkowe wola