samochody stoją w rzędzie holowanie aut warszawa

W Auto Service Zalewscy BIS troszczymy się o środowisko naturalne. Zależy nam na zmniejszeniu śladu węglowego, dlatego nasza firma jest w całości zasilana panelami fotowoltaicznymi. Korzystanie z źródeł zielonej energii przyczynia się do redukcji produkcji dwutlenku węgla i polepszenia jakości powietrza. Stawiając na ekologię, jakość i doświadczenie specjalistów, dbamy o zadowolenie i zdrowie naszych Klientów.

samochody stoją w rzędzie holowanie aut warszawa
panele fotowoltaiczne na dachu lakiernik warszawa

ZAUFAJ DOŚWIADCZONYM SPECJALISTOM

O NAS

Warsztat i firma Auto Service Zalewscy BIS to już 40 lat obecności i zdobywania doświadczenia w usługach blacharsko-lakierniczych. Jesteśmy Certyfikowanym Serwisem Blacharsko-Lakierniczym marki KIA. Dzięki wykwalifikowanym specjalistom blacharstwa i lakiernictwa przeprowadzamy naprawy wszystkich modeli i marek samochodowych. Umiejętności naszych pracowników i profesjonalny sprzęt definiują wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę nasze serwisu szczególnie adresujemy do kierowców z powiatów Pruszków i Piaseczno oraz okolic miejscowości Janki. Jesteśmy do dyspozycji klientów z całej aglomeracji warszawskiej i samej Warszawy.

stanowisko u lakiernik pruszków

PROFESJONALNA PRZESTRZEŃ

Nasze miejsce pracy

Dysponujemy specjalistycznymi pomieszczeniami o łącznej powierzchni ok. 800m2. W skład naszego parku blacharsko - lakierniczego wchodzą: blacharnia, uzbrajalnia, strefa przygotowawcza, mieszalnia lakierów wodorozcieńczalnych firmy SIKKENS (AKZO NOBEL), lakiernia, myjnia, stanowisko do polerowania, biuro do administracyjnej obsługi klienta. Obok napraw blacharsko - lakierniczych oferujemy polerowanie, mycie, sprzątanie oraz pranie tapicerki. Do swojej oferty włączyliśmy również wymianę szyb samochodowych. Obsługujemy zarówno Kontrahentów korporacyjnych - duże floty samochodowe oraz firmy leasingowe, jak i Klientów Indywidualnych. 

magazyn z lakierami u lakiernik piaseczno

ZAŁATWIAMY FORMALNOŚCI

Fachowa pomoc

Jesteśmy również Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych to oznacza, że prowadzimy likwidację szkód komunikacyjnych z ubezpieczeń OC i AC dla Klientów wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych. Opiekujemy się procesem likwidacji szkody od momentu rejestracji, poprzez nadzór administracyjny nad procedurami postępowania w biurach ubezpieczycieli, po realizację napraw powypadkowych. Obsługujemy zarówno szkody zgłaszane przez indywidualnych właścicieli jak i towarzystwa leasingowe. Na czas napraw powypadkowych udostępniamy samochód zastępczy zgodnie z procedurami i na koszt ubezpieczyciela. 

regulacja czujników w samochodzie po likwidacja szkód komunikacyjnych warszawa

DBAMY O WYGODĘ

Komfortowy wynajem

Dla wygody naszych Klientów, realizujących w naszym warsztacie naprawy blacharsko - lakiernicze, naprawy powypadkowe oraz likwidujących szkody komunikacyjne na podstawie polis ubezpieczeniowych, posiadamy flotę samochodów zastępczych. Nasze auta wynajmujemy zarówno na indywidualne zlecenie Klienta bądź firmy (zgodnie z cennikiem usług), jak i  w ramach zapewnienia auta zastępczego w myśl warunków ubezpieczenia. Nasza flota samochodów do wynajęcia to nowoczesne, komfortowe modele zapewniające swobodę przemieszczania się i wygodę prowadzenia, wszystkim, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji na czas naprawy.

regulacja czujników w samochodzie po likwidacja szkód komunikacyjnych warszawa

CAŁODOBOWE WSPARCIE

Najlepsi wykonawcy

Aby móc zapewnić techniczną pomoc lub umożliwić dotarcie  samochodu powypadkowego z miejsca zdarzenia do naszego warsztatu, podjęliśmy współpracę z Kontrahentami zapewniającymi wsparcie naszym Klientom w sytuacjach kryzysowych. Dzięki współpracy z firmą GOLCAR oferujemy między innymi 24 - godzinną możliwość holowania z różnych rejonów aglomeracji warszawskiej (powiatów Pruszków, Piaseczno, Janki), z samej Warszawy, województwa mazowieckiego oraz z terenu całej Polski.

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNY SPACER

Poznaj naszą specjalistyczną przestrzeń, gdzie zajmujemy się likwidacją szkód komunikacyjnych, lakierowaniem i realizacją wielu innych usług. Spacerując wirtualnie po naszej firmie zobaczysz pomieszczenia, dzięki którym codziennie pomagamy Klientom!