samochody stoją w rzędzie holowanie aut warszawa

Auto Service Zalewscy BIS to firma z 40-letnim doświadczeniem na rynku i sztabem specjalistów na pokładzie. Oferujemy usługi naprawy i holowania aut. Zajmujemy się likwidacją szkód komunikacyjnych zarówno od strony formalnej jak i blacharsko-lakierniczej. Oferujemy również auta zastępcze. A przy tym korzystamy z zielonej energii chroniąc środowisko.

samochody stoją w rzędzie holowanie aut warszawa
Siedziba Auto Serwis Zalewscy BIS w miejscowości Janki

ZAUFAJ DOŚWIADCZONYM SPECJALISTOM

Mamy 40 lat doświadczenia w branży

W warsztacie Auto Service Zalewscy BIS już od 40 lat świadczymy usługi blacharsko-lakiernicze i przeprowadzamy naprawy samochodów wszystkich marek. Jesteśmy również autoryzowanym serwisem marki KIA. Umiejętności i doświadczenie naszych pracowników oraz profesjonalny sprzęt definiują wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę nasze serwisu szczególnie adresujemy do kierowców z powiatów Pruszków i Piaseczno oraz okolic miejscowości Janki. Jesteśmy również do dyspozycji klientów z całej aglomeracji warszawskiej i samej Warszawy.

Orły Motoryzacji na tle części samochodowych

JESTEŚMY LAUREATEM KONKURSU ORŁY MOTORYZACJI 2022

Najwyższy poziom usług

Orły Motoryzacji to wyjątkowa nagroda. Jest bowiem przyznawana najlepszym firmom na podstawie ocen klientów zamieszczonych w Internecie. Analiza danych z wielu źródeł za pomocą technologii microdata pozwala wyłonić te przedsiębiorstwa, które zdobywają najwięcej pozytywnych głosów i rekomendacji. Zadowolenie klientów to najlepsza ocena profesjonalizmu oraz potwierdzenie najwyższej jakości usług, dlatego cieszymy się, że w 2022 roku otrzymaliśmy to szczególne wyróżnienie. 

Przestrzeń w warsztacie Zalewscy Service BIS

PROFESJONALNA PRZESTRZEŃ

Nasze miejsce pracy

Dysponujemy specjalistycznymi pomieszczeniami o łącznej powierzchni ok. 800m2 wyposażonymi w nowoczesny sprzęt:

  • strefa przygotowawcza
  • blacharnia
  • mieszalnia lakierów - wykorzystujemy wysokiej klasy lakierach marki Sikkens AzkoNobel
  • lakiernia
  • stanowisko do polerowania 
  • myjnia 
  • biuro obsługi klienta / Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych.
Biuro Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

CENTRUM LIKWIDACJI SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH

Fachowa pomoc na każdym etapie

Auto Servis Zalewscy BIS to nie tylko warsztat i serwis. Sprawnie przeprowadzamy również procesy likwidacji szkód komunikacyjnych z ubezpieczeń OC i AC dla klientów wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych. Opiekujemy się całym procesem począwszy od holowania aut, przez rejestrację szkody, nadzór administracyjny nad procedurami postępowania i obiegiem dokumentów, aż po realizację napraw blacharsko-lakierniczych. Obsługujemy zarówno szkody zgłaszane przez indywidualnych właścicieli jak i towarzystwa leasingowe. Na czas napraw powypadkowych udostępniamy samochód zastępczy zgodnie z procedurami i na koszt ubezpieczyciela.

Przekazanie kluczyków samochodu

DBAMY O WYGODĘ

Komfortowy wynajem auta zastępczego

W Auto Service Zalewscy BIS zapewniamy klientom pełne wsparcie. Posiadamy flotę nowoczesnych i komfortowych modeli samochodów zastępczych do wynajęcia na czas naprawy i likwidacji szkód komunikacyjnych. Nasze auta wynajmujemy zarówno na indywidualne zlecenie klienta bądź firmy jak również w ramach warunków ubezpieczenia.

Samochody na drodze wielopasmowej w nocy

CAŁODOBOWE WSPARCIE

Możesz na nas liczyć o każdej porze

Zapewniamy całodobowe wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Dzięki współpracy z firmą Golcar oferujemy 24-godzinną możliwość holowania z Warszawy (m.in. dzielnice Mokotów, Wilanów, Ursynów, Włochy), z regionów aglomeracji warszawskiej (m.in. powiat Pruszków, Piaseczno, Janki, Raszyn), województwa mazowieckiego oraz z każdego miejsca Polski. Zadzwoń pod numer 883 500 501 o każdej porze, a na pewno pomożemy.

Panele fotowoltaiczne na dachu zakładu

STAWIAMY MOCNO NA EKOLOGIĘ

Zmniejszamy ślad węglowy

W Auto Service Zalewscy BIS od dawna troszczymy się o środowisko naturalne i jesteśmy otwarci na nowe technologie, dlatego nasza firma jest w całości zasilana za pomocą paneli fotowoltaicznych. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest korzystanie ze źródeł zielonej energii i zmniejszenie śladu węglowego. Na co dzień dbamy więc o zadowolenie klientów i ich auta, a w dłuższej perspektywie również o czyste powietrze, a tym samym o zdrowie nas wszystkich i przyszłych pokoleń.

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNY SPACER

Poznaj naszą specjalistyczną przestrzeń, gdzie zajmujemy się likwidacją szkód komunikacyjnych, lakierowaniem i realizacją wielu innych usług. Spacerując wirtualnie po naszej firmie zobaczysz pomieszczenia, dzięki którym codziennie pomagamy klientom!