serwis lakierniczy Janki, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Warszawa, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Wilanów

W Auto Service Zalewscy BIS troszczymy się o środowisko naturalne. Zależy nam na zmniejszeniu śladu węglowego, dlatego nasza firma jest w całości zasilana panelami fotowoltaicznymi. Korzystanie z źródeł zielonej energii przyczynia się do redukcji produkcji dwutlenku węgla i polepszenia jakości powietrza. Stawiając na ekologię, jakość i doświadczenie specjalistów, dbamy o zadowolenie i zdrowie naszych Klientów.

serwis lakierniczy Janki, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Warszawa, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Wilanów
Blacharz Janki, Raszyn, holowanie aut Janki, Warszawa

ZAUFAJ DOŚWIADCZONYM SPECJALISTOM

O NAS

Warsztat i firma Auto Service Zalewscy BIS to już 40 lat obecności i zdobywania doświadczenia w usługach blacharsko-lakierniczych. Jesteśmy Certyfikowanym Serwisem Blacharsko-Lakierniczym marki KIA. Dzięki wykwalifikowanym specjalistom blacharstwa i lakiernictwa przeprowadzamy naprawy wszystkich modeli i marek samochodowych. Umiejętności naszych pracowników i profesjonalny sprzęt definiują wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę nasze serwisu szczególnie adresujemy do kierowców z powiatów Pruszków i Piaseczno oraz okolic miejscowości Janki. Jesteśmy do dyspozycji klientów z całej aglomeracji warszawskiej i samej Warszawy.

Lakiernik Janki, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Raszyn, Warszawa, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Wilanów, Warszawa Włochy

PROFESJONALNA PRZESTRZEŃ

Nasze miejsce pracy

Dysponujemy specjalistycznymi pomieszczeniami o łącznej powierzchni ok. 800m2. W skład naszego parku blacharsko - lakierniczego wchodzą: blacharnia, uzbrajalnia, strefa przygotowawcza, mieszalnia lakierów wodorozcieńczalnych firmy SIKKENS (AKZO NOBEL), lakiernia, myjnia, stanowisko do polerowania, biuro do administracyjnej obsługi klienta. Obok napraw blacharsko - lakierniczych oferujemy polerowanie, mycie, sprzątanie oraz pranie tapicerki. Do swojej oferty włączyliśmy również wymianę szyb samochodowych. Obsługujemy zarówno Kontrahentów korporacyjnych - duże floty samochodowe oraz firmy leasingowe, jak i Klientów Indywidualnych. 

likwidacja szkód komunikacyjnych Janki, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Warszawa, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Wilanów, Warszawa Włochy

ZAŁATWIAMY FORMALNOŚCI

Fachowa pomoc

Jesteśmy również Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych to oznacza, że prowadzimy likwidację szkód komunikacyjnych z ubezpieczeń OC i AC dla Klientów wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych. Opiekujemy się procesem likwidacji szkody od momentu rejestracji, poprzez nadzór administracyjny nad procedurami postępowania w biurach ubezpieczycieli, po realizację napraw powypadkowych. Obsługujemy zarówno szkody zgłaszane przez indywidualnych właścicieli jak i towarzystwa leasingowe. Na czas napraw powypadkowych udostępniamy samochód zastępczy zgodnie z procedurami i na koszt ubezpieczyciela. 

naprawy powypadkowe Janki, Ochota, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Warszawa, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Wilanów, Warszawa włochy, Wola

DBAMY O WYGODĘ

Komfortowy wynajem

Dla wygody naszych Klientów, realizujących w naszym warsztacie naprawy blacharsko - lakiernicze, naprawy powypadkowe oraz likwidujących szkody komunikacyjne na podstawie polis ubezpieczeniowych, posiadamy flotę samochodów zastępczych. Nasze auta wynajmujemy zarówno na indywidualne zlecenie Klienta bądź firmy (zgodnie z cennikiem usług), jak i  w ramach zapewnienia auta zastępczego w myśl warunków ubezpieczenia. Nasza flota samochodów do wynajęcia to nowoczesne, komfortowe modele zapewniające swobodę przemieszczania się i wygodę prowadzenia, wszystkim, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji na czas naprawy.

serwis lakierniczy Janki, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Warszawa, Warszawa Mokotów, Warszawa Ursynów, Warszawa Wilanów

CAŁODOBOWE WSPARCIE

Najlepsi wykonawcy

Aby móc zapewnić techniczną pomoc lub umożliwić dotarcie  samochodu powypadkowego z miejsca zdarzenia do naszego warsztatu, podjęliśmy współpracę z Kontrahentami zapewniającymi wsparcie naszym Klientom w sytuacjach kryzysowych. Dzięki współpracy z firmą GOLCAR oferujemy między innymi 24 - godzinną możliwość holowania z różnych rejonów aglomeracji warszawskiej (powiatów Pruszków, Piaseczno, Janki), z samej Warszawy, województwa mazowieckiego oraz z terenu całej Polski.

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNY SPACER

Poznaj naszą specjalistyczną przestrzeń, gdzie zajmujemy się likwidacją szkód komunikacyjnych, lakierowaniem i realizacją wielu innych usług. Spacerując wirtualnie po naszej firmie zobaczysz pomieszczenia, dzięki którym codziennie pomagamy Klientom!