Najlepszy serwis lakierniczy w okolicach Warszawy — jak go wybrać?

mężczyzna maluje lakieruje samochód w serwis lakierniczy warszawa

Co powinien oferować dobry serwis lakierniczy pod Warszawą?

Profesjonalny serwis lakierniczy pod Warszawą powinien oferować kompleksowe usługi z zakresu napraw powypadkowych i likwidacji szkód komunikacyjnych.

Kompleksowość oznacza tu pełną obsługę klienta od momentu rejestracji szkody przez nadzór administracyjny związany z ubezpieczeniem, aż po profesjonalną realizację napraw. 

Dobry serwis lakierniczy w okolicach Warszawy musi więc prowadzić likwidację szkód z ubezpieczeń OC i AC dla klientów wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych funkcjonujących na polskim rynku. Ważne jest również, by firma udostępniała auta zastępcze na czas prowadzenia napraw.

Najważniejsza kwestia dotyczy jednak samych napraw. Powinny być wykonane sprawnie, terminowo, a przede wszystkim skutecznie i dokładnie. Dobry serwis lakierniczy dla klientów z Warszawy i okolic musi zatem być odpowiednio wyposażony, a pracujący w nim ludzie powinni być wykwalifikowani i doświadczeni.

Auto Service Zalewscy Bis w Jankach pod Warszawą spełnia te wymagania. Co więcej, firma oferuje także szereg usług dodatkowych. Gwarantuje m.in. holowanie aut nie tylko z Warszawy i okolic, ale z całej Polski. Poza naprawami blacharsko-lakierniczymi wykonuje też wymianę szyb, a także profesjonalne polerowanie, mycie i sprzątanie pojazdów oraz pranie tapicerki.

mężczyzna maluje lakieruje samochód w serwis lakierniczy warszawa
mężczyzna maluje lakieruje samochód w serwis lakierniczy warszawa

Profesjonalny serwis lakierniczy dla klientów z Warszawy i okolic — wyposażenie i kadra

Serwis lakierniczy Auto Service Zalewscy Bis w Jankach pod Warszawą to jeden z największych tego typu zakładów w regionie. Rozbudowany park blacharsko-lakierniczy mieści się na powierzchni około 800 metrów kwadratowych. W jego skład wchodzi strefa przygotowawcza, blacharnia, uzbrajalnia, mieszalnia lakierów, lakiernia, profesjonalna myjnia, stanowisko do polerowania oraz biuro obsługi klienta.

Nowoczesny serwis lakierniczy w Jankach pod Warszawą to także najlepsze maszyny, narzędzia i materiały. Firma korzysta m.in. z doskonałych lakierów wodorozcieńczalnych marki Sikkens.

W przypadku prac lakierniczych niezwykle istotne są też odpowiednie umiejętności pracowników. Salon lakierniczy Auto Service Zalewscy Bis pod Warszawą zatrudnia wyłącznie profesjonalistów o odpowiednich kompetencjach i doświadczeniu. To ludzie, którzy doskonale znają się na swojej pracy, wykonują ja z zaangażowaniem, dokładnością i troską o auta klientów.

Rozbudowany serwis lakierniczy w Jankach pod Warszawą i świetna kadra to gwarancja najwyższej jakości usług. Co ważne, skorzystać z nich mogą zarówno klienci korporacyjni czy firmy leasingowe z dużymi flotami aut, jak i klienci indywidualni.

mężczyzna maluje lakieruje samochód w serwis lakierniczy warszawa
Najlepszy serwis lakierniczy obsługujący Warszawę, Janki, Piaseczno, Pruszków, Piastów itp.

Najlepszy serwis lakierniczy obsługujący Warszawę, Janki, Piaseczno, Pruszków, Piastów itp.

Auto Service Zalewscy Bis to najlepszy serwis lakierniczy w okolicach Warszawy. Zakład znajduje się w podwarszawskich Jankach, na Alei Krakowskiej. To niecałe 20 km od centrum stolicy. Taka lokalizacja zapewnia szybki, łatwy dojazd do warsztatu z całej aglomeracji Warszawskiej.

Serwis lakierniczy w Jankach obsługuje więc klientów z całej Warszawy — m.in. takich dzielnic jak Ursynów, Mokotów, Wilanów czy Włochy — ale również z okolicznych miejscowości — Piaseczna, Piastowa, Pruszkowa itd.

Co ważne, Auto Service Zalewscy Bis współpracuje z firmą GOLCAR. Dzięki temu serwis lakierniczy oferuje całodobowe holowanie pojazdów nie tylko z Warszawy i okolicznych miejscowości, ale z terenu całej Polski.

Warto także zaznaczyć, że Auto Service Zalewscy Bis ma status Certyfikowanego Serwisu Blacharsko-Lakierniczego marki KIA. Zajmuje się jednak naprawami wszystkich marek samochodów. Niemniej uzyskanie certyfikatu związane jest z koniecznością spełnienia bardzo rygorystycznych norm i wymagań nakładanych przez markę KIA. Stanowi więc najlepszy dowód wysokich standardów usług świadczonych przez serwis lakierniczy w Jankach pod Warszawą.

Najlepszy serwis lakierniczy obsługujący Warszawę, Janki, Piaseczno, Pruszków, Piastów itp.