Naprawy powypadkowe Warszawa – co musisz wiedzieć?

naprawy powypadkowe Wola, serwis lakierniczy Piastów, serwis lakierniczy Warszawa Mokotów

Każdy nawet najbardziej doświadczony kierowca jest narażony na różnego rodzaju kolizje na drodze. W związku z tym dobrze mieć sprawdzonych specjalistów, którzy pomogą w rozwiązaniu Twoich powypadkowych problemów z samochodem. W Auto Service Zalewscy BIS zadbamy o najbardziej kompleksową likwidację szkód komunikacyjnych Twojego auta w Warszawie!

Samochody po wypadku najczęściej wymagają głównie napraw blacharsko-lakierniczych. Koszty takich usług w niektórych serwisach nie idą w parze z jakością wykonanej pracy. W związku z czym – w serwisie lakierniczym Warszawa – Zalewscy przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Potrafimy połączyć wysoką klasę wykonania prac naprawczych, a zarazem zatroszczymy się o cenę, by nie wpłynęła na zasobność Twojego portfela.

naprawy powypadkowe Wola, serwis lakierniczy Piastów, serwis lakierniczy Warszawa Mokotów
naprawy powypadkowe Wola, serwis lakierniczy Piastów, serwis lakierniczy Warszawa Mokotów

Cechy dobrego serwisu blacharsko-lakierniczego – likwidacja szkód komunikacyjnych Janki

  • Najlepszy sprzęt – nasz serwis posiada najlepiej przystosowany sprzęt do samochodu każdej marki. Specjalistyczne urządzenia do analizy geometrii pojazdu, odsysacze pyłów, promienniki, regeneratory czy ramy pomiarowe rozwiążą każdy problem z Twoim pojazdem.
  • Standard kontroli jakości – jako profesjonalny zespół zobowiązujemy się zawsze zweryfikować finalną jakość wykonanej usługi. Należy upewnić się, czy wszystkie elementy są dobrze dopasowane. Warto również sprawdzić precyzję montażu i lakier (czy nie różni się w poszczególnych miejscach odcieniami). Nieodzowna jest też diagnostyka i orientacja w kwestii geometrii zawieszenia.
  • Pojazd zastępczy na czas naprawy – dbamy o swoich Klientów, by nie zostali na czas naprawy bez samochodu zastępczego. Doskonale rozumiemy, że wiele osób potrzebuje mieć sprawne auto codziennie. Dlatego oferta Auto service Zalewscy BIS przy naprawie powypadkowej w Piastowie, Jankach, Piasecznie czy Warszawie obejmuje także pojazd tymczasowy.
  • Wybitni specjaliści – Nasza firma posiada u siebie najlepszych specjalistów, a co za tym idzie, korzystamy również z wysokiej jakości sprzętu i podzespołów. Mechanicy przechodzą regularne szkolenia techniczne, by wiedzieć o wszystkich nowinkach w technicznym świecie blacharsko-lakierniczym.
  • Legalna działalność – jako warsztat musimy spełniać pewne wytyczne, żeby serwis funkcjonował legalnie. Oczywiście wszystkich tych wymagań skrupulatnie przestrzegamy. Posiadamy konieczne licencje na wytwarzanie i składowanie niebezpiecznych odpadów. Selekcjonujemy je w specjalistycznych pojemnikach, aby zmniejszyć ryzyko niepożądanych zdarzeń.

W Auto Service Zalewscy BIS dostępne są naprawy bezgotówkowe – likwidacja szkód ze wszystkich ubezpieczalni. Skorzystaj z wyjątkowej oferty – naprawy powypadkowe Warszawa Wilanów, Mokotów, Ursynów, Pruszków, Piastów i wiele innych miejscowości. Pomagamy kierowcom w całym województwie!

naprawy powypadkowe Wola, serwis lakierniczy Piastów, serwis lakierniczy Warszawa Mokotów