O nas

Nasz warsztat i firma Auto Service Zalewscy BIS to już 40 lat obecności i doświadczeń na rynku samochodowych usług blacharsko - lakierniczych. Jesteśmy Certyfikowanym Serwisem Blacharsko - Lakierniczym marki KIA. Naprawiamy wszystkie modele i marki aut osobowych. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści blacharstwa i lakiernictwa. To właśnie ich umiejętności oraz specjalistyczny sprzęt jakim dysponujemy dają naszym Klientom i Kontrahentom  gwarancję najwyższego poziomu wykonania usług. Nasze usługi adresujemy szczególnie do kierowców z powiatów Pruszków, Piaseczno i okolic miejscowości Janki, ale również do całej aglomeracji warszawskiej, kierowców z Warszawy i całego województwa mazowieckiego. 

lakiernik, serwis lakierniczy Warszawa Mokotów, Ursynów, Wilanów i Włochy
lakiernik, serwis lakierniczy Warszawa Mokotów, Ursynów, Wilanów i Włochy

Dysponujemy specjalistycznymi pomieszczeniami o łącznej powierzchni ok. 800m2. W skład naszego parku blacharsko - lakierniczego wchodzą: blacharnia, uzbrajalnia, strefa przygotowawcza, mieszalnia lakierów wodorozcieńczalnych firmy SIKKENS (AKZO NOBEL), lakiernia, myjnia, stanowisko do polerowania, biuro do administracyjnej obsługi klienta. Obok napraw blacharsko - lakierniczych oferujemy polerowanie, mycie, sprzątanie oraz pranie tapicerki. Do swojej oferty włączyliśmy również wymianę szyb samochodowych. Obsługujemy zarówno Kontrahentów korporacyjnych - duże floty samochodowe oraz firmy leasingowe, jak i Klientów Indywidualnych.

Jesteśmy również Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych to oznacza, że prowadzimy likwidację szkód komunikacyjnych z ubezpieczeń OC i AC dla Klientów wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych. Opiekujemy się procesem likwidacji szkody od momentu rejestracji, poprzez nadzór administracyjny nad procedurami postępowania w biurach ubezpieczycieli, po realizację napraw powypadkowych. Obsługujemy zarówno szkody zgłaszane przez indywidualnych właścicieli jak i towarzystwa leasingowe. Na czas napraw powypadkowych udostępniamy samochód zastępczy zgodnie z procedurami i na koszt ubezpieczyciela.

lakiernik, serwis lakierniczy Warszawa Mokotów, Ursynów, Wilanów i Włochy
lakiernik, serwis lakierniczy Warszawa Mokotów, Ursynów, Wilanów i Włochy

Dla wygody naszych Klientów, realizujących w naszym warsztacie naprawy blacharsko - lakiernicze, naprawy powypadkowe oraz likwidujących szkody komunikacyjne na podstawie polis ubezpieczeniowych, posiadamy flotę samochodów zastępczych. Nasze auta wynajmujemy zarówno na indywidualne zlecenie Klienta bądź firmy (zgodnie z cennikiem usług) jak i  w ramach zapewnienia auta zastępczego w myśl warunków ubezpieczenia. Nasza flota samochodów do wynajęcia to nowoczesne, komfortowe modele zapewniające swobodę przemieszczania się i wygodę prowadzenia, wszystkim którzy znaleźli się w trudnej sytuacji na czas naprawy. 

Aby móc zapewnić techniczną pomoc, lub umożliwić dotarcie  samochodu powypadkowego z miejsca zdarzenia do naszego warsztatu, podjęliśmy współpracę z Kontrahentami zapewniającymi wsparcie naszym Klientom w sytuacjach kryzysowych. Dzięki współpracy z firmą GOLCAR oferujemy między innymi 24 godzinną możliwość holowania z różnych rejonów aglomeracji warszawskiej (powiatów Pruszków, Piaseczno, Janki), z samej Warszawy, województwa mazowieckiego oraz z terenu całej Polski.  

likwidacja szkód komunikacyjnych, naprawy powypadkowe Janki, Piasteczno, Piastów, Pruszków